Módne Instagramové kanály

Chcete sledovať aktuálne trendy vo svete módy, ale neviete kde? Žijeme v dobe internetu a sociálnych sietí. A práve toto je cesta, ktorú by ste mali začať využívať. Pozrite sa s nami na najznámejšie Instagramové kanály, ktoré rozhodne stojí za to sledovať.

Aleali May

Pomerne známa módna blogerka, ktorá sa na svojom Instagramu venuje výtvarnému umeniu, životnému štýlu a pochopiteľne tiež súčasnej móde. Ak je dôvod, prečo je tak obľúbená, musíme ho nájsť v tom, že má vždy dokonale čistý a jednoduchý štýl, ktorý mnohokrát vychádza z kombinácie svetlých a tmavých odtieňov.

Anna Dello Russo

Táto žena je editorkou časopisu Vogue, a to konkrétne v Japonsku. A keďže táto krajina je vyhlásená mnohými netradičnými vecami, musíme sa zamerať aj na jej Instagramový kanál. Prečo? Keďže na ňom môžete vidieť úplne neočakávané a netradičné módne úlety. Nielen, že v danom oblečení chodí táto známa módna ikona, ale často v nich chodí aj rôzne modelky na prehliadkových mólach.

Garancia Doré

Ak sa vo svete módy aspoň trochu pohybujete, iste vám toto meno nie je nijako cudzie. V súvislosti s tým odporučíme sledovať hneď dva profily tejto blogerka. Prečo? Keďže jeden je zameraný výhradne len na jej osobný štýl a vkus, zatiaľ čo druhý je zameraný na jej profesijné smer, spojený s predstavovaním rôznych produktových kolekcií.

Fashioncabine

Jeden z úplne unikátnych Instagram profilov, ktorého cieľom je špecializovať sa predovšetkým na módu z ulice. Ide teda o jeden z profilov, ktorý sa môže stať dobrou inšpiráciou pre mnohé ženy, ktoré chcú vyzerať štýlovo a moderne. A to v modeloch, ktoré sú v rámci butikov a módnych domov bežne k dostaniu, a zároveň sa nejedná o nijak extravagantné modely, ktoré sú mnohokrát známe hlavne z prehliadkových mól. Aj keď pár zákulisných fotiek tiež nechýba, hlavné a základné smer tohto profilu je pevne daný.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *