Neónové farby pre mestskú módu

Mestská móda je pomerne špecifická, pretože o nej môžeme povedať, že ponúkne mnoho zaujímavých kombinácií, možnosť voliť pohodlné modely, rovnako ako je spojená s netradičnými farbami. Do popredia sa dostávajú hlavne neónové farby. Tie sú hitom predovšetkým v spojení s jarným alebo letným outfitom. Pozrite sa na niekoľko príkladov toho, aké farby sú hitom.

Výrazná modrá farba

Osvedčený odtieň, ktorý v súvislosti s mestskou módou zaručene nesklame. Ak hľadáte zaujímavé neónové farby, s touto rozhodne nešliapnete vedľa. Ideálne je, ak je v tomto odtieni nasnímaný treba štýlový top, alebo aj ľahká blúzka. V súvislosti s letným obdobím nemusí byť na škodu, keď sa jedná o priedušné a tiež ľahko priesvitné prevedenia.

Svietivá zelená

Jeden z odtieňov, ktorá si vybaví väčšina ľudí, ak sa povie neónová farba. Ide o farbu veľmi výraznú, s ktorou sa v dave zaručene nestratíte. Ak s ňou chcete doplniť svoj jarný, alebo aj letný outfit, nič nepokazíte, keď si zaobstaráte jednoduchý štýlový svetrík. Budete v ňom ako veľmi dobre vyzerať, tak oceníte aj jeho praktické vlastnosti. Pri chladnejších dňoch vás dokáže dokonale zahriať.

Oranžová nikdy nesklame

Táto farba nemusí byť len klasickú variantom. Ak zvolíte ľahko svietivý odtieň, máte istotu, že na sebe budete mať toľko vyhľadávaný neónový odtieň. A aký kúsok oblečenia si v tejto farbe zaobstarať? Čo tak štýlové tričko, alebo zaujímavé tielko? V oboch prípadoch nič tak získate pohodlné voľnočasové oblečenie, a to aj na tie najteplejšie dni v týždni.

Na ružovú nezabúdajte

Myslíte si, že sme zabudli na jeden zo základných odtieňov, ktorý patrí do segmentu neónových farieb? Určite nie. Práve ružovú sme si nechali na koniec. Vo svojom výraznejším prevedení rozhodne nebude vyzerať tak sladko, ako ju mnohí často charakterizujú. Ak túto farbu chcete mať vo svojom šatníku, skúste napríklad voľnejšie košeľu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *