Tohtoročné trendy dvojdielnych plaviek

Dvojdielne plavky sú osvedčenou klasikou. Ideálna voľba pre tie ženy, ktoré sa nehanbí ukázať svoju postavu, alebo pre tie ženy, ktoré chcú mať svoje telo opálenej čo možno najviac. Lákadlom je, že módne trendy dvojdielnych plaviek sa neustále posúvajú. Pri výbere to nemusí byť len obyčajné jednofarebné modely, ale niečo oveľa zaujímavejšie.

Štýlové šperky

Myslíte si, že šperky patria len na ruky, na uši, alebo napríklad na krk? Rozhodne nie. Môžu patriť tiež na plavky. A to ukazujú módne trendy dvojdielnych plaviek. Práve šperk, napríklad v podobe decentného kamienka, môže byť zaujímavou a veľmi príjemnou ozdobou v oblasti horného dielu. Rovnako tak sa stávajú hitom aj rôzne retiazky, ktoré sú na plavkách ako štýlový doplnok. Aj keď dobre vyzerajú, je dobré byť pri kúpaní opatrná. Stačí nešikovný pohyb a môžu skončiť na dne mora.

Zaujímavé čipky

Čipky nemusí byť len symbolom spodného prádla. Stále častejšie sa objavujú aj u plaviek. A to s cieľom podporiť ich originálny vzhľad a celkovú unikátne rafinovanosť. Použitie čipky môže byť podobné, ako u spodného prádla. Môže byť použitá len na okraje alebo lemy, rovnako ako môže byť z väčšej časti využitá u celkového strihu daných plaviek.

Netradičné strihy

Nemusí to byť len klasický strih plaviek. Ak hľadáte niečo originálne, nájdete na pultoch obchodov aj strihy, ktoré sú opravu netradičné. Hitom sú rozhodne rôzne retro prevedení, čomu zodpovedá strih ako horného dielu, tak aj spodného, ​​ktoré klasické nohavičky pripomína čoraz menej. Otvorte si módny časopis starý pár desiatok rokov a presne uvidíte, čo máme na mysli.

Odvážne modely

Na trhu však nájdete aj jasný protipól vyššie uvedenému trendu. Sú t modely, ktoré sú veľmi odvážne. Minimalistické strihy, a s nimi spojené použitia tenkých šnúrok sú vyhľadávanou kombináciou u tých žien, ktoré majú dokonalú postavu a neváhajú ju ukázať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *